piątek, 5 września 2014

Moja kolekcja podkładów

 Witam Was w nowym poście. Dziś zdecydowałam, że będę Wam wstawiać "serie" postów na temat moich kolekcji poszczególnych grup kosmetyków. Zaczynamy od tego co na początku nakładam na twarz, czyli od podkładów. Pokażę Wam całą moją kolekcję i opiszę skrótowo każdy produkt. Mam nadzieję, że post będzie się podobał :).


Oto cała moja kolekcja. Troszkę się tego uzbierało :) 
Moje podkłady podzieliłam na trzy grupy : podkłady, BB cream'y i inne.
Zaczynamy !

1.Podkłady
  Takich typowych podkładów mam tylko trzy z tej racji, że zdecydowanie lepiej pracuje mi się z kremami BB.


1.Astor Perfect Stay 24h odcień 200
Jeden z moich ulubionych podkładów. Przepięknie stapia się ze skórą, utrzymuję się naprawdę długo, zakrywa to co ma zakrywać. Nie tworzy tzw. efektu maski. Wygląda mega naturalnie.

Cena: ok.50 zł

2.Maybelline NY Super Stay Seidig 16h odcień 030 sand
Bardzo fajny podkład jeżeli chodzi o krycie. Jest to podkład dość gęsty. Podoba mi się to, że buteleczka jest podzielona na dwie części: w jednej podkład, a w drugiej krem. Nie musimy wtedy wcześniej nakładać kremu. Zaoszczędzamy czas i pieniądze !

Cena: ok.40 zł

3.Mannhattan Natural Mat odcień 75 beige
Rewelacyjny podkład dla nastolatek. Bardzo lekki, nie tworzący efektu maski, a przy tym tani. Podkład jest bardzo rzadki. Pięknie wygląda na skórze nałożony Beauty Blenderem.

Cena: ok.10 zł

2.Kremy BB
Cenię je przede wszystkim za lekkość i piękny efekt na twarzy.


1.Garnier BB Cream odcień Light
Mój ulubiony krem BB. Zakrywa większość moich niedoskonałości. Pasuje do wielu kolorów skóry. Jest mega uniwersalny. Przede wszystkim nie zapycha naszych porów!

Cena: ok. 20zł

2.Eveline BB cream odcień Medium
Bardzo gęsty, mega wydajny, pięknie pokrywający cerę krem. Właściwie ideał. Tylko jest jeden minus. Jest na mnie po prostu za ciemny i musi czekać do lata.

Cena: ok. 15zł

3.Smashbox Camera Ready BB cream odcień Light
Uwielbiam go używać ! Utrzymuje się od rana do wieczora. Po jego użyciu nie ma mowy na jakiekolwiek bawienie się korektorem, bo po prostu nie ma czego zakrywać ! :)

Cena: ok.160-170zł

4.Nivea BB cream odcień cera śniada
Jest praktycznie taki sam jak ten z Eveline. I też niestety za ciemny! A szkoda...

Cena: ok.20 zł

3.Inne
Do tej grupy "włożyłam" podkład w musie i "podkładowe mleczko".


1.Essence Soft Touch Mousse 01 matt sand
Używałam go bardzo często w zimie. Sprawdza się do szybkich makijaży. Ale zdecydowanie nie do używania na co dzień. Codzienne używanie może za bardzo wysuszyć skórę.

Cena: ok. 15zł

2.AD Milk Foundation
Kompletny niewypał ! Wygląda przeokropnie na skórze. A kiedy znajdzie się na niej choć kropelka wody to podkład spływa po twarzy i zaczyna się robić okropnie biały. Najgorszy produkt jaki testowałam. 

Cena: -------


Także to tyle w dzisiejszym poście ! Myślę, że już za parę dni powinien pojawić się post o korektorach pod oczy i do twarzy ! Także śledźcie bloga ! Tymczasem ja zmykam do łóżka, a Wam życzę spokojnej nocy ! Dobranoc :***

Do następnego ! ♥2 komentarze: